O nás

Ahoj lidičky, jsem Franta, Pepa a nebo třeba Lojza a jsem z Chebu. Ne, teď již vážně, jmenuji se Martin, jsem z Chebu, ze kterého stále ještě pocházím a kde stále ještě žiji a studuji. Jsem mladý člověk, který má zálibu v moderních věcech a jsem spíše uzavřený do sebe.

Proto jsem si také založil tento blog, kde jednou za čas mohu ventilovat svoje myšlenky, pocity a další věci, které jsou s tím spojeny. Není to zrovna nic jednoduchého, jelikož blog se za ty roky jeho aktivního života naučilo číst několik stovek lidí denně, nicméně na druhou stranu si na nic nehraji, jsem takový jako jsem a to je moje největší síla.

Tento blog, tedy můj blog, by pro váš měl být zajímavý a hlavně motivující v určitých věcech.

Proč číst právě můj blog?

Nechci zde psát, že nejlepší, že má milionovou čtenost a lidé jej navštěvují s úsměvem. Tedy, bylo by to krásné, krásná představa, nicméně jsem realista a žiji na zemi, ne v budoucnosti. 🙂

Blog jsem si založil před několika lety s tím, že do něj chci v uvozovkách uvolňovat svoje myšlenky, pocity, ale na druhou stranu také jisté problémy, které bohužel také mohou nastat.

Z tohoto prostého důvodu jsem si jednoho krásného Chebského ráno založil svůj osobní blog a napsal první příspěvek. Myslím, že jej asi půl roku nikdo nečetl, ale pak ho objevili kamarádi a celkem se jim líbil – takže jsem se rozhodl, že v něm budu pokračovat a díky tomu získám nové možnosti a myšlenky.

A vidíte, je tomu několik let, já stále píši svoje články a zkouším oslovit svoje čtenáře tím, jaký jsem. Na nic si nechci hrát, nemám rád přetvářku a nesnáším faleš.

Jsem prostě mladík, který studuje a stále ještě žije v Chebu, který má svůj osobní blog, který je plný zajímavostí, motivace a moderních věcí, které by mohli někoho z Vás zajímat.